Traktorista včetně obsluha stavebních strojů Bozkov

Plat:
25000 - 35000 Kč
Město:
Bozkov
Okres:
Semily
Počet míst:
1

Popis pozice

Přijmeme traktoristu včetně obsluhy stavebních strojů (bagristu)

Nástup dle dohody.

Mzda dle pracovního nasazení.

Požadujeme odpovídající zdravotní stav, dobrou pracovní morálku, samostatnost, řidičský průkaz minimálně skupiny T.

Jedná se o obsluhu traktoru, opravu traktorů, a dovoz materiálu na stavbu apod.

Výhodou pro zájemce je vyučení v technickém oboru, zemědělská škola, praxe v oboru, svářecí průkaz, strojnický průkaz na manipulační techniku.

Práce s moderním vozovým parkem zn. CLAAS

Možnost ubytování

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Název společnosti:
Arthur Design s.r.o.
Telefon:
774 750 751
Odpovědná osoba:
Nesvadbová
Reference:
66970148