Všeobecná sestra,dětská sestra Rokytnice nad Jizerou

Plat:
28000 - 38000 Kč
Město:
Rokytnice nad Jizerou
Okres:
Semily
Počet míst:
1

Popis pozice

vzdělání: SŠ,VOŠ, Bc

místo výkonu práce: Rokytnice nad Jiz., Jablonec nad Jiz., Vysoké nad Jizerou a okolí

Sestra domácí ošetřovatelské péče. Práce v terénu u pacientů doma. Prac. doba PO-PÁ, 1x měsíčně pracovní víkend. Na HPP, DPČ nebo na DPP. Možno plný nebo zkrácený úvazek. Dle domluvy.

Požadavky: min. 3 roky praxe u lůžka na interně, chirurgii či neurologii. Řidičský průkaz sk.B.

Flexibilní pracovní doba, stravenky, mimořádné prémie,

kontakt: telefonicky v pracovní dny 8:00 - 15:00 hod.,

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
ZDRAVOŠ PÉČE s.r.o.
Telefon:
604 224 044
Odpovědná osoba:
Jiří Střihavka
Reference:
67040576