Odborný pracovník/pracovnice v oblasti účetnictví a ekonomiky Vranová Lhota

Plat:
65012 Kč
Město:
Vranová Lhota
Okres:
Svitavy
Počet míst:
1

Popis pozice

POŽADAVKY:

jazykové : ruský jazyk a anglický jazyk (nejméně úroveň Intermediate), německý jazyk (min. úroveň A1)

zkušenosti s prací s účetními systémy 1S (RU) a OR-system (CZ)

zkušenosti s vývojem koncepcí a mechanismů integrace mezi různými účetními a ekonomickými systémy

zkušenosti s přípravou koncepce rozvoje účetních systémů, včetně přípravy zadání pro vývoj a metodických doporučení pro přizpůsobení účetních metod ve stávajících softwarových účetních a ekonomických produktech tak, aby bylo možné vybudovat efektivní systém komplexního manažerského účetnictví v souladu s požadavky společnosti

NABÍZÍME: pracovní poměr na dobu určitou, na zkrácený úvazek 25 hodin, pružná pracovní doba

KONTAKT: e-mailem

Název společnosti:
MANTEX a.s.
Telefon:
461362617
Odpovědná osoba:
Miroslava Kosíková
Reference:
66621571