Číšník/servírka (vhodné i pro OZP) Bílá

Plat:
25000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Bílá
Okres:
Frýdek-Místek
Počet míst:
1

Popis pozice

C04 z:29/4/2024 (vhodné i pro OZP)

Do našeho horského hotelu přijmeme číšníka/servírku.

Hledáme komunikativního a zodpovědného člověka, který se postará o to, aby vše šlapalo jako na drátkách.

Pokud jste usměvaví, máte organizační schopnosti a improvizační talent, rádi se bavíte s lidmi a jste zodpovědní, pojďte pracovat k nám.

Zkušenost na obdobné pozici uvítáme, hlavní jsou ale vaše vlastnosti, přístup a chuť odvádět dobrou práci. Budeme rádi, když zašlete svůj profesní životopis a osobně se setkáme.

Náplň práce:

- Práce na směny dle dohody

- Obsluha hostů, práce za barem, vychystávání objednávek

- Příprava míchaných drinků, kávy

- Práce s pokladním systémem a platebním terminálem.

Požadujeme

- Příjemné vystupování

- Zodpovědný a pohotový přístup k řešení každodenních situací

- Ochotu učit se novým věcem

- Požadujeme loajálnost vůči firmě a kolegům

- Časovou flexibilitu, dochvilnost, spolehlivost, předložení výpisu z RT.

Výhodou:

- znalost AJ.

Nabízíme:

- Práci na plný úvazek/ stálý pracovní poměr

- Dobré a jisté platové ohodnocení

- Práce v příjemném prostředí, hotel s dlouholetou tradicí

- Personální stravování v restauraci.

V případě zájmu o tuto pracovní nabídku nás kontaktujte: v místě Bíla, Staré Hamry, telefonicky

Karla Sýkorová/personální oddělení +420 721 012 181 nebo email: kariera@dgsplast.cz

Název společnosti:
Horský hotel Sůkenická, spol. s r. o.
Telefon:
721 012 181
Odpovědná osoba:
Karla Sýkorová
Reference:
67050489