Technici automatizace a údržby strojů Bystřice

Plat:
29000 Kč
Město:
Bystřice
Okres:
Frýdek-Místek
Počet míst:
1

Popis pozice

TŘ z:29/4/2024

VAŠI NÁPLNI PRÁCE BUDE:

- preventivní a prediktivní údržba strojů a zařízení

- zajišťování externího servisu

- tvorba manuálů, údržbových a kalibračních listů

- nastavování parametrů výrobních strojů

- kalibrace nástrojů pro výrobní oddělení

- podílení se na vývoji nových strojů a pomůcek pro výrobní oddělení.

POŽADUJEME:

- SŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru nebo automatizace

- zkušenosti na obdobné pozici - min. 2 roky - výhodou

- vyhláška o odborné způsobilosti v elektrotechnice NV 194/2022 (dříve vyhláška 50.).

- aktivní a pozitivní přístup k práci

- logické myšlení a manuální zručnost, komunikativnost

- zkušenosti s návrhem v 3D výhodou

- programování mikrokontroléru/ PLC výhodou

- znalost práce na PC : Windows - Office 365- dobrá orientace v internetovém prostředí.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

- náš tým bychom chtěli posílit a těšíme se na člověka, který má rád práci se stroji a zařízeními a snaží se jim přijít na kloub, tak aby správně a efektivně fungovaly

- přináší nové pohledy na věc a nebojí se hledat řešení komplikovaných situací

- poradí si i s papírovou prací - manuály, parametry - a umí ji vysvětlit a předat dalším kolegům.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

- nástupní mzda od 29 000 Kč (dle zkušeností uchazeče) + s možností navýšení po zkušební době

- 22-25 dnů dovolené + 3 dny zdravotního volna (SICK DAYS)

- flexibilní pracovní dobu

- stravenky v hodnotě 140,- Kč

- eBenefitová karta 4 x ročně 1 000,- Kč

- příspěvek na penzijní připojištění

- příspěvek na dopravu - formou ODIS karty

- lekce angličtiny v pracovní době

- stabilní práci v přátelském a neformálním prostředí

- občerstvení na pracovišti

- možnost dalšího rozvoje a vzdělávání

- firemní akce.

Kontakt emailem.

Název společnosti:
Pickering Connect s.r.o.
Odpovědná osoba:
Kateřina Vydrová
Reference:
67050454