Pracovník/pracovnice v sociálních službách (osobní asistent/asistentka) Jablunkov

Plat:
20000 Kč
Město:
Jablunkov
Okres:
Frýdek-Místek
Počet míst:
2
Hodin týdně:
30

Popis pozice

TŘ z:29/4/2024

Náplň práce:

- zajišťuje realizaci terénní služby osobní asistence a odlehčovacích služeb

- poskytování individuální pomoci seniorům a osobám se zdravotním postižením při každodenních činnostech, kteří vzhledem ke svému věku či zdravotnímu omezení potřebují pomoc druhé osoby

- pomoc a podpora člověka v domácím prostředí, např. při osobní hygieně, zajištění stravy, aktivizaci, doprovodech, zajištění chodu domácnosti a další.

Požadujeme

- vzdělání podle Zákona č.108/2006 Sb. o sociálních službách

- ZŠ, SOU, SŠ a Kvalifikační kurz Pracovník v sociálních službách (možnost doplnit během zaměstnání)

- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

- zkušenost práce se seniory a OZP výhodou

- flexibilita, empatie a příjemné vystupování

- respektování terénní práce v režimu 24/7.

Nabízíme:

- pracovní poměr na zkrácený úvazek 0,8 (30 hodin týdně) - úvazek dle domluvy i snížit

- nerovnoměrně rozvržená pracovní doba dle měsíčního rozpisu služeb, tří měsíční vyrovnávací období

- nástup 15. 6. 2024, pracovní poměr na rok s možností prodloužení

- mzda 4 tarifní stupeň 20 000,- Kč, zvláštní příplatek 800,- Kč, osobní ohodnocení až do výše 2 800,-Kč, příplatky so, ne, svátky, noční, dělené směny

- stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, připojení mobilu do podnikové sítě, 6 týdnů dovolené a další.

V případě zájmu o tuto pracovní pozici zašlete svůj životopis a motivační dopis do 12. 5. 2024 na email v.nyberova@slezskadiakonie.cz

Vybraní zájemci budou na základě posouzení zaslaných životopisů a motivačních dopisů kontaktováni a pozváni k výběrovému řízení, termín bude upřesněn. V případě dotazů k pracovnímu místu kontaktujte prosím vedoucí střediska, paní Bc. Ivanu Andrýskovou na čísle 739 525 242.

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
Slezská diakonie
Telefon:
739 525 242
Odpovědná osoba:
Ivana Andrýsková
Reference:
67050553