PLC Technician Mladá Boleslav

Okres:
Mladá Boleslav

Popis pozice

Admin práce v programech PLC Controllers, HMI, Robotics
Spolupráce s kolegy z údržby a dodavateli zařízení na zavádění a sledování řídících systémů a jejich standardizace
Práce v programovací aplikaci TIA Portal a WinCC
Základní orientace v technické dokumentaci - elektrická schémata
Práce v AutoCAD (3D tisky)

Požadavky na uchazeče

Hledám nadšeného jedince, který si sebou nese zkušenost s programováním a ovládáním automatizačních systémů nebo se s nimi setkal v rámci praxe či brigády.
Přidej se do týmu jedné významné automotive společnosti jako PLC specialista.

Zkušenost PLC v Automotive (stačí v rámci údržby strojů, v rámci brigády, praxe, projektu)
Znalost technické dokumentace, resp. orientace v elektrických schématech
Zkušenost s prací v AutoCAD, 3D tiskárna
Komunikativnost, protože budete komunikovat s dodavateli zařízení
Ochota držet pohotovost
Občasná práce o víkendu (možné i svátky)
Angličtina minimálně A2/B1
Výhodou bude odborná způsobilost podle vyhlášky 50

Nabídka

Stabilní výrobní prostředí a prima tým PLC kolegů
Příležitost neustále zlepšovat a zdokonalovat procesy
Pružná pracovní doba (37,5 hodin/ týden)
SODEXO karta - stravenky v hodnotě 120 Kč (příspěvek zaměstnavatel 100 Kč)
SODEXO karta - volnočasové aktivity
Dovolená nad rámec zákoníku práce (188 hodin kalendářní rok)
Příspěvek na doplňkové penzijní spoření (1300 Kč/ měsíc)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Název společnosti:
ManpowerGroup s.r.o.
Adresa:
Praha 1
Telefon:
+420739341365
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Markéta Pavlíčková