Pracovník svařovny Zlaté Hory

Okres:
Jeseník

Popis pozice

* Základní znalost čtení výkresové dokumentace.
* Státní zkouška ČSN EN ISO 9606 pro CO2 svařování, praxe ve svařováni metodou MAG v poloze PG, PB, PA.
* Vysoké pracovní nasazení, spolehlivost.
* Manuální zručnost.
* Práce s úhlovou bruskou.
* Práce ve třísměnném provozu

Požadavky na uchazeče

* Práci ve třísměnném provoze

Nabídka

* Bonus za produktivitu,
* Možnost přesčasové práce,
* Kompletní vybavení OOPP,
* Bezplatné čištění pracovních oděvů
* Příplatky za noční práci a za práci v SO+Ne, ve svátek,
* Stravování – oběd za 25Kč/směna

Název společnosti:
Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
Adresa:
Plzeň
Telefon:
+420 702 232 106
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Hana Vládková