Úklid domácnosti Ostrava-Heřmanice

Plat:
2000 Kč za úkon
Typ úvazku:
Zkrácený
Okres:
Ostrava

Popis pozice

Precizní úklid domácnosti.

Požadavky na uchazeče

Požadujeme člověka, který bude vděčný za práci, práce se nebojí a chce pracovat, který zvládne kritiku a je ochoten, pokud se mu vytkne nedostatek, tento nedostatek odstranit. Dále požadujeme rychlost, spolehlivost, pečlivost, kladný přístup k úklidu a čistotě, precizně odvedenou práci, puntičkářský přístup.

Nabídka

Příjemné platové podmínky, výplata každý pátek, dlouhodobou spolupráci, pracovní doba pondělí - pátek 7:00-15:00, dle potřeby víkend.

Poznámka

V případě zájmu zašlete životopis. Uchazeči bez předešlé zkušenosti s úklidem a zaslaného životopisu budou z výběrového řízení vyřazeni. Preferujeme pouze písemný kontakt, po zaslání životopisu, pokud budete vyhovovat našim požadavkům, Vás budeme sami kontaktovat.

Název společnosti:
Michaela Kotlárová
Adresa:
Ostrava-Heřmanice
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
David Kotlár