Mistři logistiky - Kolín Ovčáry

Plat:
40000 - 65000 Kč
Město:
Ovčáry
Okres:
Kolín
Počet míst:
1

Popis pozice

První kontakt:

Krejčíková Dagmar, Pospíšilová Markéta, tel.: 321 579 051, Po - Pá 8 - 15 hod

e-mail: kariera@spel.cz

osobně: po předchozí telefonické domluvě.

Pro nově vznikající výrobní závod na zpracování plechu, do nového a moderního pracovního prostředí v průmyslové zóně Kolín-Ovčáry, hledáme kolegu/kolegyni na pozici "Mistr logistiky".

Pracovní náplň:

Řídí, koordinuje a kontroluje práci svých podřízených, řídí a kontroluje správné zacházení s technickým vybavením skladu. Zodpovídá za úsek skladování, příjem, expedici a zásobování výroby materiálem. Zajišťuje provedení fyzických inventur. Kontroluje dodržování interních pravidel a předpisů BOZP a PO. Podílí se na procesu zlepšování a implementace změn. Vede evidenci vratných obalů dbá o udržování pořádku ve skladě. Spolupracuje s odděleními napříč společností.

Očekáváme:

SOU, SŠ vzdělání

Pracovní zkušenosti z obdobné pracovní pozice

Koordinace práce

Dobré organizační a komunikační schopnosti, aktivní přístup

Znalost práce na PC - MS Office

Schopnost vést a řídit skupinu lidí

Praxi s řízením skladu výhodou

Průkaz VZV - výhodou.

Nabízíme:

Silné zázemí úspěšné a stabilní společnosti

Samostatnou pracovní pozici ve stále se rozrůstající společnosti

Práci na zajímavých technických projektech

Profesní růst a pravidelné vzdělávání, školení a kurzy

Moderní pracovní prostředí a stabilní pracovní kolektiv

Jistotu pracovní smlouvy s možností pracovat na dobu neurčitou, první smlouva na 1 rok

Pravidelný měsíční příjem a možnost dalších prémií, 13.plat

Příspěvek na stravování

Nástup možný září 2024 (dle dohody možný nástup dříve).

Název společnosti:
SPEL Manufacturing s.r.o.
Telefon:
321 579 051
Odpovědná osoba:
Dagmar Krejčíková
Reference:
67049367