Správce / správkyně informačních a komunikačních technologií Hradec Králové

Plat:
27780 - 40670 Kč
Město:
Hradec Králové
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Požadujeme:

- vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu

Platové podmínky:

- 11. platová třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění a v závislosti na dosažené praxi + zvláštní příplatek.

Náplň práce:

- konfigurace, správa a údržba sítí LAN a WAN, HW výpočetní techniky

- zkušenosti s administrací Windows Active Directory

- zkušenosti s administrací serverových systémů Windows a virtualizací VMware

- servis, administrace a obsluha PC (rozhraní Windows 10/11)

- zajišťování reprodukce a obměna HW

- zajišťování dodavatelských oprav a profylaxe výpočetní techniky

- všeobecný rozhled v IT problematice

- základy počítačové bezpečnosti

- komunikační schopnosti, aktivní přístup, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

- podpora koncových uživatelů a operativní řešení problémů a požadavků

- vedení majetkové evidence výpočetní techniky

- práce v kancelářských a agendových aplikacích (MS Office, spisová služba, apod.)

- trestní bezúhonnost

Název společnosti:
Vězeňská služba České republiky
Telefon:
495758333
Odpovědná osoba:
Marcela Hromádková
Reference:
67034164