Laborant / laborantka Hradec Králové

Plat:
20130 - 41000 Kč
Město:
Hradec Králové
Počet míst:
1

Popis pozice

Náplň práce

práce v SVP systému pro farmacii

laborant/ka na úseku plynové chromatografie (GC)

příprava a provádění fyzikálně chemických zkoušek léčiv i surovin pro výrobu léčiv

vedení řádné dokumentace o prováděných zkouškách

provádění kontrol výsledků

dodržování požadavků SVP pro léčiva a pravidel metrologie

Požadavky pro přijetí:

SŠ vzdělání chemického, farmaceutického, přírodovědného nebo potravinářského směru

základní znalost analytické chemie a práce v laboratoři

základní znalost AJ

praxe v laboratoři výhodou

znalost SVP výhodou

pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost

práce vhodná i pro absolventy

Zaměstnanecké výhody a benefity:

Práce na plný úvazek

smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením na dobu neurčitou

platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace

5 týdnů dovolené + 3 sick days

stravenkový paušál

přátelský a vstřícný kolektiv

Název společnosti:
Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Odpovědná osoba:
Brigita Horáčková
Reference:
67049407