Strážný / strážná Hradec Králové

Plat:
31970 Kč
Město:
Hradec Králové
Počet míst:
3
Hodin týdně:
38

Popis pozice

přijmeme příslušníka Vězeňské služby ČR do služebního poměru dle zákona č. 361/2003 Sb.,o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, na služební místo strážný

- Požadujeme: aktuálně pouze muž (osobní prohlídky, střežení, předvádění a ozbrojené eskorty vězněných mužů), minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou, bezúhonnost, psychickou odolnost, fyzickou zdatnost, perfektní zdravotní stav.

- Výběrové řízení obsahuje: vstupní pohovor, psychologické vyšetření, testy fyzické zdatnosti, zdravotní prohlídku a prověření bezúhonnosti uchazeče.

- Nabízíme: náborový příspěvek 75 000 Kč, perspektivní zaměstnání u bezpečnostního sboru s možností profesního růstu, 30 dní dovolené, FKSP a další.

Zašlete životopis e-mailem

Název společnosti:
Vězeňská služba České republiky
Telefon:
495758333
Odpovědná osoba:
Marcela Hromádková
Reference:
67049400