Servisní technik / technička Hradec Králové

Plat:
37000 - 39000 Kč
Město:
Hradec Králové
Počet míst:
2

Popis pozice

Náplň práce:

doprava a instalace toaletních kabin a zařízení k zákazníkům

předání a seznámení zákazníků se zařízeními

důkladné provádění servisních prací

Požadujeme:

řidičský průkaz sk. C (nabízíme pomoc se získáním Profesního průkazu a s rozšířením o skupinu E)

vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita, slušné vystupování

Nabízíme:

zázemí silné a stabilní společnosti působící na trhu již 30 let

přidělené stálé vozidlo, vozový park (Mercedes Benz Atego)

motivační platové ohodnocení dle délky trvání pracovního poměru

finanční bonusy v závislosti na dosažených výsledcích

příplatky za přesčasy nad rámec zákona

náborový příspěvek 20.000 Kč

Systém zajímavých benefitů - 5 týdnů dovolené, stravné/stravenkový paušál, příspěvek na důchodové a životní pojištění, očkování proti žloutence

Název společnosti:
TOI TOI, sanitární systémy, s r.o.
Telefon:
724 034 643
Odpovědná osoba:
Roman Mužík
Reference:
67049401