Servisní technik s AJ Uničov

Plat:
40000 Kč
Město:
Uničov
Okres:
Olomouc
Počet míst:
1

Popis pozice

Jsme úspěšnou českou strojírenskou firmou, která vyvíjí a vyrábí těžební a stavební techniku již od r. 1994. Našim zákazníkům dodáváme jak samostatné stroje, tak zajišťujeme kompletní servis včetně náhradních dílů.

Jsme si vědomi skutečnosti, že k našemu úspěchu přispívají především naši zaměstnanci, a proto hledáme kvalifikované pracovníky/pracovnice, kteří budou naši společnost dále rozvíjet, nyní na pozici:

Servisní technik s AJ.

Náplň práce:

- montáž a instalace dodávaných zařízení u zákazníka

- diagnostika závady na zařízeních

- uvedení zařízení do provozu, včetně zaškolení obsluhy

- provádění servisních prohlídek zařízení u zákazníků

- stanovení podmínek pro opravu zařízení a určení dílů potřebných pro opravu

- dodržování bezpečnostních předpisů na pracovištích a předcházení pracovním úrazům

Požadujeme:

- vzdělání ve strojírenském oboru - zámečník SŠ nebo SOU

- komunikativní znalost AJ podmínkou

- časová flexibilita - schopnost vycestovat na montáž dle potřeby

- znalost čtení výkresové dokumentace

- trestní bezúhonnost

- dobrý zdravotní stav

- řidičský průkaz sk. B

- praxe min. 3 roky

- výhodou: znalost elektrotechniky a diagnostiky strojů

Nabízíme:

- zázemí stabilní společnosti s možností profesního růstu

- možnost pružné pracovní doby a home office

- Příspěvek na stravování 180,- Kč za každou odpracovanou směnu (plně hrazený zaměstnavatelem)

- služební telefon

- cafeterie, možnost zajištění obědu na pracovišti

- moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv, firemní akce

- možnost pracovních cest do zahraničí: Evropa, Asie, USA, Chile, Panama, Zambie

- kariérní růst

- více info na www.davon.cz

Datum nástupu: ihned

Mzda: nástupní mzda od 40.000,- Kč (dle kvalifikace)

Váš strukturovaný životopis, prosím, zasílejte na výše uvedenou e-mailovou adresu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte.

Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobilní telefon).

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
DAVON s.r.o.
Odpovědná osoba:
Jen písemně
Reference:
67049596