Recepční v hotelu Liberec

Plat:
25000 - 30000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Liberec
Okres:
Liberec
Počet míst:
1
Hodin týdně:
23

Popis pozice

Do hotelu v centru města hledáme kolegyni/kolegu na recepci.

Požadujeme příjemné vystupování, proklientský přístup, znalost anglického/německého jazyka, praxi v oboru výhodou, nikoliv podmínkou.

Plánování směn dle individuálních potřeb po dohodě s kolegy.

Nabízené výhody: firemní stravování, podpora firmy při sebevzdělávání, firemní večírky a vícedenní výlety( vinný sklípek, lyže, voda).

Hlásit se na e-mail zdvorakova@hotel-liberec.eu, popřípadě osobně na adrese Hotel Liberec, Šaldovo náměstí 1345/6, Liberec.

Název společnosti:
Hotel Liberec s.r.o.
Telefon:
606 262 351
Odpovědná osoba:
Martina Zdvořáková
Reference:
67049601