SW vývojář senior (Motor control) Plzeň

Plat:
65012 - 85000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Plzeň
Okres:
Plzeň
Počet míst:
2

Popis pozice

Do týmu zabývajícím se návrhem a implementací pokročilých aplikačních funkcí pro řízení elektrického hlavního pohonu vozidla. Hledáme jak absolventy, tak zkušené kolegy a kolegyně, kteří se zaměří na funkční vývoj kde je využívan jak programovací jazyk C tak Matlab/Simulink pro funkční simulace.

Co Vás čeká:

- Úprava modelu a simulace jednotlivých komponent knihovny pro řízení el. asynchronního motoru

- Vývoj C kódu a jeho integrace do knihovny

- Implementace funkčních testů a vytváření dokumentace komponent

- Analýza reálných měření na cílových platformách

- Úzká spolupráce s experty v mezinárodním týmu

Co byste měli mít:

- Logické a analytické myšlení

- Vzdělání v oborech kybernetika, informatika, elektrotechnika

- Orientace v programu MATLAB / Simulink / Stateflow

- Základní znalost C (nebo znalost jiného a ochota se C naučit)

- Schopnost komunikace v anglickém jazyce (podpoříme jazykovými kurzy)

- Samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup

- Zkušenosti s vývojovou nebo výzkumnou činností v oboru v min délce 4 roky

Nabízíme:

- Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu

Spolupráci na mezinárodních projektech

- Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí

- Příspěvek na jazykové vzdělávání

- Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto

- Rozšířenou možnost práce z domova a 25 dní dovolené

- Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu

- Příspěvek na home office a penzijní/životní pojištění

- Stravenkový paušál, benefit program Cafeterie a další.

Název společnosti:
ZF Engineering Plzeň s.r.o.
Odpovědná osoba:
Zuzana Milotová
Reference:
66978451