Školní psycholog Plzeň

Plat:
200 - 300 Kč
Město:
Plzeň
Okres:
Plzeň
Počet míst:
1

Popis pozice

Životopis zasílejte na e-mail: vlkova@nerudovka.cz nebo klesova@nerudovka.cz

Přijmeme školního psychologa s nástupem podzim/zima 2023 dle domluvy. Nabízíme zázemí na odborné střední škole v Plzni, zajímavou práci s žáky a s třídami, spolupráci s pedagogickým týmem, příjemné pracovní prostředí, spolupodílení se na rozvoji školního poradenského pracoviště.

Činnost: poskytování individuální a skupinové psychologické podpory žákům, spolupráci s pedagogy a rodiči při řešení psychosociálních problémů žáků, vedení preventivních programů a workshopů týkajících se duševního zdraví, aktivní spolupráci s vedením školy a dalšími odborníky.

Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru psychologie, praxe v oboru školní psychologie (vítána), empatický přístup k žákům, schopnost práce ve školním týmu.

Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň, Nerudova 33
Odpovědná osoba:
Klára Vlková
Reference:
66994304