Řezník na jatka Klatovy

Plat:
40000 - 60000 Kč
Město:
Klatovy
Okres:
Klatovy
Počet míst:
1

Popis pozice

Požadujeme: zodpovědnost, samostatnost, manuální zručnost, výhodou praxe na jatkách

Mzda dle výkonu: 40 000 - 60 000 Kč/hrubého + prémiová složka

Zaměstnanecké výhody: nabízíme dlouhodobou, stabilní a jistou práci, velmi dobré finanční ohodnocení, náborový příspěvek 10.000 Kč, pracovní smlouvu na HPP, zvýhodněná nabídka produktů Komerční banky, příspěvek na závodní stravování z vlastní produkce (svačiny a obědy) - stravování v areálu společnosti, výhodné ceny výrobků a balíčků z vlastní produkce, vánoční dárky, příspěvek na vybrané kulturní a sportovní akce

Kontakt nejdříve telefonický Ing. Kurc (8 - 14 hodin v pracovní dny), v případě nezastižení kontaktní osoby je možné se obrátit na p. Příbkovou Elišku, tel.: 602 406 670, 376 340 426, e-mail: pribkova@masowest.cz

Název společnosti:
MASO WEST s.r.o.
Telefon:
724 149 075
Odpovědná osoba:
Pavel Kurc
Reference:
67007327