Optometrista Poděbrady

Plat:
40000 Kč
Město:
Poděbrady
Okres:
Nymburk
Počet míst:
1

Popis pozice

Pro naši společnost Dr.Optik hledáme optometristu:

Hledáme odborně vzdělaného optometristu na plný nebo částečný úvazek do naší provozovny.

Zázemí rodinné české firmy s nadstandartními firemními vztahy

Plat 40.000Kč hrubého plus výkonnostní odměny

Náborový příspěvek 80.000Kč

Možnost náborového příspěvku po zkušební době při smlouvě min. 1 rok

Služební vozidlo k dispozici

Další firemní benefit

Pravidelná odborná školení, kurzy a workshop

Příspěvek na stravu 210Kč na den plně hrazený firmou

Odměny za doporučení nového kolegy a jeho nástupu do firmy

A očekáváme:

- Vaše odborné VŠ vzdělání a několikaletou praxi

- schopnost samostatného stanovení korekčních hodnot

- zkušenost v prodeji brýlových čoček

- schopnost aplikace kontaktních čoček

- vedení administrativy prodejny a klientských karet

- schopnost prodeje brýlových obrub

V případě neplnění některých výše uvedených parametrů, nástup možný s korigovanými benefity,

pro čerstvé absolventy speciální program zácviku a ohodnocení.

Název společnosti:
DR. OPTIK s.r.o.
Odpovědná osoba:
Radka Hermanová
Reference:
67049772