Obsluha obráběcího centra - CNC frézka Větřkovice

Plat:
180 - 260 Kč
Město:
Větřkovice
Okres:
Opava
Počet míst:
1
Hodin týdně:
38

Popis pozice

KO: Ing. Jiří Řehounek, tel.: 774 361 254, e-mail: rehounek@forcon.cz

Požadujeme:

- znalost systému HEIDENHAIN

- technické vzdělání v oboru obrábění nebo praxi na CNC strojích

- orientace v technických pojmech a ve výkresové dokumentaci kovoobrábění

- samostatnost, flexibilita, spolehlivost

- dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

- práci v klidném a přátelském prostředí

- zaměstnanecké benefity (stravenky)

- pravidelný, stabilní výdělek, možnost příplatků či prémií

- zázemí stabilní české společnosti (rodinná firma 20 zaměstnanců)

- pracoviště ve Větřkovicích - nová hala

- mzda od 180,- Kč/hod. do 260,- Kč/hod. (dle zkušeností a praxe)

Nástup možný ihned.

Název společnosti:
Forcon solution s.r.o.
Telefon:
774 361 254
Odpovědná osoba:
Jiří Řehounek
Reference:
67049999