Kuchař/ka Kyjovice

Plat:
18900 - 25290 Kč
Město:
Kyjovice
Okres:
Opava
Počet míst:
1

Popis pozice

KO: Stillnerová Vladimíra, tel.: 553 778 026, 734 425 312, e-mail: stillnerova@domov-kyjovice.cz.

Příprava teplých a studených pokrmů.

POŽADUJEME: pracovitost, časovou flexibilitu, schopnost pracovat v týmu, spolehlivost, loajalitu

základní znalosti hygienických a potravinářských pravidel, zdravotní průkaz, trestní bezúhonnost, samostatnost.

Plat dle započitatelné praxe. Nástup možný dle domluvy. Pracovní poměr na dobu určitou s možnosti prodloužení.

Zaměstnanecké výhody: po 3 měsících osobní ohodnocení, čerpání z FKSP na penzijní připojištění, příspěvek na obědy

Název společnosti:
Domov Na zámku, příspěvková organizace
Telefon:
553 778 026, 734 425
Odpovědná osoba:
Vladimíra Stillnerová
Reference:
67049997