Plánovač/ka výroby, nakupčí Turnov

Plat:
33000 - 48000 Kč
Město:
Turnov
Okres:
Semily
Počet míst:
1

Popis pozice

vzdělání: SŠ, VOŠ,VŠ

Znalost práce v ERP systému, ideálně HELIOS Inuvio, schopnost komunikace s implemetčními poradci při rozšiřování systému. Znalost AJ (příp. NJ), schopnost aktivní komunikace se zákazníky. Znalost IT problematiky a řešení záklaních problémů výhodou. Smysl pro týmovou práci, loajalita, flexibilita, spolehlivost, pečlivost, ochota učit se novým věcem.

Prémie, zvláštní odměny (dovolená, Vánoce), stravenkový paušál, jazykové kurzy, odborné kurzy. Italská káva v kuchyňce zdarma.

kontakt: e-mailem, telefonicky od 08:00 do 14:00 hod.,

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Název společnosti:
FORMPLAST - Svoboda s.r.o.
Telefon:
481 321 309
Odpovědná osoba:
Dita Nevosadová
Reference:
67037158