Kontrola kvality 150/hod. Olomouc Olomouc

Plat:
140 - 150 Kč za hodinu
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Okres:
Olomouc

Popis pozice

Kontrola kovových dílů do osobních automobilů, jeden díl caa. 5 - 7 kg.

Požadavky na uchazeče

věk min. 18 let
nástup ihned
ochotu pracovat a plnit svědomitě svěřené pracovní úkoly
práce ve stoje, dobrý zrak, fyzická zdatnost, práce vhodná spíše pro muže
ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
osobní zodpovědnost a spolehlivost

Nabídka

Nástup možný IHNED.
Smlouva na DPP po zapracování s možností postupu na HPP, na HPP je možné čerpat zaměstnanecké benefity, stravenky.
Plat 140 Kč/hod.+ 10Kč/hod. docházkový bonus.
Práce v přátelském kolektivu a příjemném moderním prostředí.
Dlouhodobá spolupráce s pravidelný docházením na pracoviště, ranní 6:00 - 14:00, odpolední směna 14:00 - 22:00, občas práce o víkendu.
Odměny dle odvedené práce.
Kvalitní školení a podpora při zaučení.

Poznámka

možná záloha na mzdu.

Název společnosti:
Enter-Prise Sorting, s.r.o.
Adresa:
Pardubice
Telefon:
724743780
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Zdeňka Konečná