Odborný prodejce/kyně Elektromateriálu Děčín

Okres:
Děčín

Popis pozice

Máš zkušenosti selektromateriály získané buď ze školy, nebo pracovní praxe?
Zaujímá tě připojení k přednímu hráči na trhu?
Jsi komunikativní, máš zájem o obchod a hledáš možnost osobního rozvoje?
Pokud ano a hledáš novou pracovní příležitost s reálnou šancí na kariérní růst v stabilní firmě, můžeme ti nabídnout pozici:
Odborný prodejce Elektromateriálu.
* prodej elektroinstalačního materiálu na prodejně
* navazování a udržování telefonického kontaktu se stávajícími zákazníky a oslovování potenciálních nových klientů
* aktivní podílení se na obchodních aktivitách a podpora online prodej
* zpracovávání obchodních nabídek
* plnění role disponenta včetně správy skladových zásob

Požadavky na uchazeče

* schopnost obchodního myšlení – pro podnikání typu B2B naprosto zásadní
* znalost elektroinstalačního materiálu nebo elektrotechnického vzdělání
* praxe ve skladování zboží
* schopnost práce s MS Office
* flexibilita a schopnost pracovat samostatně
* etické jednání a ochota pracovat
* platný řidičský průkaz skupiny B

Nabídka

* Garance stabilního příjmu.
* Kromě základního platu nabídka bonusů podle prodejních výsledků.
* Poskytování příspěvků na cestování.
* Nabídka komplexního školení pro nováčky a podpora přátelského pracovního prostředí, kde není ostych se na cokoliv zeptat.
* Kromě toho až 28 dní dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní pojištění, firemní události, Multisport kartu, zaměstnanecké slevy, zdarma občerstvení na pracovišti a mnohem více, pokud zůstaneš u nás delší dobu.
* Nástup možný ihned.
* Místo výkonu práce: Děčín.

Název společnosti:
Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
Adresa:
Plzeň
Telefon:
+420 733 641 991
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Petra Stančevová