Lékař/ka Lázně Libverda

Plat:
600 Kč za hodinu
Typ úvazku:
Plný, Zkrácený
Vhodné pro:
Rodičovská dovolená, Důchodce
Okres:
Liberec

Popis pozice

• samostatná diagnostická a léčebná činnost
• předepisování léčebného plánu a režimu
• dodržování indikace lázeňské léčby
• týmová spolupráce s výkonným ředitelem lázní
• stanovení optimální varianty a kombinace postupů podle diagnózy, doporučení lékaře a na základě vlastních vyšetření a potřeb pacientů.

Požadavky na uchazeče

• atestace všeob. praktického lékařství,
• atestace nebo specializace v rehabilitační a fyzikální medicíně (FBLR); internista/ kardiolog
• schopnost naslouchat lidem, diagnostická a léčebná činnost
• manažerské a organizační dovednosti
• dobrá znalost práce s PC
• ambice zvyšovat kvalitu a efektivitu léčby
• inovace, zlepšování léčebných výsledků
• pozitivní prezentace SPA RESORTU LIBVERDA v odborné i laické veřejnosti

Nabídka

• maximální podporu v oblasti rozvoje lázeňství ve SPA RESORTU LIBVERDA
• stabilní pracovní poměr v klidném prostředí
• možnost zkráceného úvazku nebo externí spolupráce
• motivující finanční ohodnocení
• stálý kolektiv zaměstnanců
• zaměstnaneckou stravu
• další benefity v rámci lázeňského resortu

Název společnosti:
LÁZNĚ LIBVERDA, a.s.
Adresa:
Lázně Libverda
Telefon:
+420 733 674 824
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Regina Soudilová