Změnař/Seřizovač

Plat:
34800 - 43700 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Mladá Boleslav

Požadavky na uchazeče

Pro menší zahraniční výrobní společnost hledáme technicky zdatné uchazeče pro údržbu a montáž forem.
Informace o nabídce
Náplň práce:

Příprava forem pro montáž do stroje:
Kontrola forem
Kompletace forem, montáž příslušenství, zapojení vstřikovačů, kontrola funkce vyhazovačů
Zjišťování poškození forem, výměna těsnění, čištění a mazání
Výměna forem ve strojích, v nepřítomnosti mistra seřízení stroje pro danou formu
Demontáž forem a jejich příslušenství po výrobě a kontrola jejich kontrola

Požadavky:

Zkušenost z údržby, výhodou praxe na obdobné pozici
Praxe v seřizování strojů výhodou
Mechanická zručnost, fyzická zdatnost (zvedání břemen, práce ve výškách)
Vyučení v technickém oboru
Ochota práce ve 3 směnách

Název společnosti:
HR Direct s.r.o.
Adresa:
Bakov nad Jizerou
Telefon:
728531842
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Markéta Kloučková