Fyzioterapeut/ka Kroměříž

Plat:
24000 - 32000 Kč
Město:
Kroměříž
Okres:
Kroměříž
Počet míst:
1
Hodin týdně:
20

Popis pozice

PRACOVIŠTĚ Kroměříž

- Náplň práce: diagnostická, preventivní a léčebná péče v oblasti poruch pohybového systému

- Požadavky: VOŠ/VŠ vzdělání, odborná způsobilost k výkonu povolání, vhodné i pro absolventy

- doba určitá 1 rok s možností prodloužení, možnost plného nebo zkráceného úvazku (20 hod./týden), PD Po-Čt 7:30-16:00 hod., Pá 7:30-12:00 hod.

- kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (9:00 - 12:00 hod., možno poslat sms), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: fyzioterapieoskol@email.cz

Název společnosti:
FYZIOTERAPIE ŽIDLÍKOVÁ s.r.o.
Telefon:
604 567 777
Odpovědná osoba:
Olšáková
Reference:
66474953