Pracovník / pracovnice anketního průzkumu

Plat:
20000 - 40000 Kč
Okres:
Náchod
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Pracovní poměr na dobu neurčitou, pracovní doba od 07:30 hod. do 16:00 hod. nebo pružná dle domluvy. Výjezdy budou v rámci celého kraje.

Pracovní náplň: práce v terénu nebo v promostánku nákupních center (prostory marketů Albert) s vyplňováním komerčního dotazníku v rámci celého kraje.

Požadavky: ochota cestovat, výborné komunikační schopnosti, profesionální přístup a samostatnost, zodpovědnost při plnění prac. úkolu.

Zaměstnavatel nabízí: náborový příspěvek ve výši 15.000 Kč, zázemí stabilní společnosti, zaškolení a trvalou podporu při výkonu činnosti; měsíční a roční finanční benefity a prémie.

Kontakt e-mailem: savingeurope@centrum.cz

Požadavky na uchazeče

Jiné

Název společnosti:
SAVING EUROPE s.r.o.
Telefon:
725 908 217
Odpovědná osoba:
Monika Stankušová
Reference:
67017847