Operátoři údržby Klášterec nad Ohří

Plat:
22700 Kč
Město:
Klášterec nad Ohří
Okres:
Chomutov
Počet míst:
10

Popis pozice

Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. 737 279 373 v době Po - Pa od 14,00 - 16,00 hod. (životopis s sebou)

Ostatní zájemci mohou zaslat strukturovaný životopis na e-mail:

Požadujeme - vyhláška č. 50/78 Sb., vzdělání v oboru elektro, praxe na obdobné pozici výhodou, manuální zručnost, spolehlivost, technická zdatnost

Pracovní náplň - periodická údržba zařízení, spolupráce s techniky a výrobou, drobné úpravy výrobního zařízení dle požadavků výroby, opravy zařízení, práce ve třísměnném provozu

Nabízíme - dotované závodní stravování, roční bonus, dny dovolené navíc, odměny za odpracované roky

Název společnosti:
Toyoda Gosei Czech, s.r.o.
Telefon:
737 279 373
Odpovědná osoba:
Dagmar Benešová
Reference:
66793834