Hlavní inženýr/ka realizací/site engineer Opava

Plat:
40000 - 45000 Kč
Město:
Opava
Okres:
Opava
Počet míst:
1

Popis pozice

KO: Lhotská Olga, e-mail: olga.lhotska@geproject.cz

Náplní práce je řízení průběhu zakázky od doby přijetí až po její dokončení a komunikace

s dodavateli ve věcech technických.

Nutná je spolehlivost, samostatnosti, ochota cestovat, organizační schopnosti, flexibilita, komunikace v týmu a řidičský průkaz skupiny B. Dále uživatelská znalost práce s Microsoft Office.

Zaměstnanecké výhody: Systém firemních benefitů (stravenkový paušál, služební auto i pro soukromé účely aj.)

Požadavky na uchazeče

Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
GEProject s.r.o.
Odpovědná osoba:
Olga Lhotská
Reference:
67048391