Montážní dělníci výrobku Z kovu Turnov

Plat:
19540 Kč
Město:
Turnov
Okres:
Semily
Počet míst:
6

Popis pozice

montáže součástí a dílu, nastavení, vyrovnávání a připevňování jednotek ke skupinám, podskupinám nebo konstrukcím s použitím ručních nebo elektrických nástrojů, spojování a mikrosvařování zařízení; Požadujeme: Dobrý zdravotní stav, flexibilitu a vytrvalost vůči stresovým situacím.

Prašné prostředí, horko, noční směnnost.

Pracoviště Grupo Antolin Turnov, Průmyslová 3000, 511 01 Turnov

kontakt: osobně po předchozí telefonické domluvě, jednáni s uchazeči jeden den v týdnu v místě výkonu práce od 10:00 do 12:00,

e-mailem

telefonicky v pracovní době od 10.00 do 16.00 hod.,

Název společnosti:
PRODUCTION AUTOMOTIVE spol. s r.o.
Telefon:
775 588 928, 775 381
Odpovědná osoba:
Futovová
Reference:
1075045