Pomocné práce v zemědělství Jestřabí v Krkonoších

Plat:
18900 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Jestřabí v Krkonoších
Okres:
Semily
Počet míst:
1

Popis pozice

Zkušební doba 3 měsíce. Řidičské oprávnění pro skupinu B podmínkou, sk. E,T - výhodou.

Vzdělání v příbuzném oboru chovatelství, pěstitelství, zahradnictví, opravář zemědělských strojů, automechanik.

Jedna směna (po domluvě) - buď 7:00 - 15:30 hod. nebo v době sklizně 9:00 - 17:30 hod.

V případě obsazení občanem jiného státu EU - znalost češtiny.

KONTAKT: telefonicky

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

Název společnosti:
Zbyněk Malinský
Telefon:
604117882
Odpovědná osoba:
Zbyněk Malínský
Reference:
67048396