Učitel/ka 2. stupeň ZŠ - AJ Šluknov

Plat:
32120 - 42780 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Šluknov
Okres:
Děčín
Počet míst:
1

Popis pozice

Místo výkonu práce: T. G. Masaryka č.p. 678

407 77 ŠLUKNOV

Požadavky:

Učitel anglického jazyka na ZŠ - 2. stupeň.

V případě delší praxe a dobrých referencí je možné uzavřít při nástupu smlouvu na dobu neurčitou, jinak bývá smlouva na dobu neurčitou uzavírána zpravidla po roce od nástupu.

Je možné přijmout i studenta před dokončením vysokoškolského studia.

Kontakt: Telefonicky tel.: 736633581 (Mgr. Renata Sochorová), e-mailem: renata.sochorova@zssluknov.cz

Název společnosti:
Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín
Telefon:
736633581
Odpovědná osoba:
Renata Sochorová
Reference:
67014078