Řidič NV nad 3,5t Česká Kamenice

Plat:
20000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Česká Kamenice
Okres:
Děčín
Počet míst:
1

Popis pozice

VHODNÉ PRO OSOBY SE ZDRAVONTÍM POSTIŽENÍM, OSOBY ZDRAVOTNĚ ZNEVÝHODNĚNÉ.

Místo výkonu práce: Lužická č.p. 208

Horní Kamenice, 407 21 Česká Kamenice

Požadujeme řidičský průkaz skupiny B, C+ E v kombinaci s průkazem profesní způsobilosti

Mzda od 20 000Kč a více (dohodou)

Kontakt: Kamila Zvoníčková, tel. 604 550 407, e-mail: kancelar@stirpack.cz

Osobní jednání v sídle firmy od 6:00 do 13:00 hod.

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Název společnosti:
STIRPACK INVEST, s.r.o.
Telefon:
604550407
Odpovědná osoba:
Kamila Zvoníčková
Reference:
66989347