Všeobecná/ý účetní Česká Kamenice

Plat:
30000 - 40000 Kč
Město:
Česká Kamenice
Okres:
Děčín
Počet míst:
1

Popis pozice

Místo počátku výkonu práce: Náměstí Míru č.p. 122

407 21 Česká Kamenice

Náplní práce je zpracování účetních dokladů, cestovních náhrad, vedení pokladní hotovosti, samostatné účtování, účast na přípravě měsíčních a ročních uzávěrek, komunikace s pobočkami a další podobné administrativní činnosti.

Předpokladem pro přijetí je:

• dobrá znalost českých účetních a daňových předpisů

• uživatelská znalost PC a MS Office

• samostatnost a zodpovědnost, aktivní přístup, pečlivost

• praxe v oboru

Znalost SW Pohoda výhodou.

Nabízíme stabilní pracovní místo, příspěvek na stravování, mobilní telefon, možnost vzdělávání, roční odměny podle výsledků společnosti, firemní akce, výhodnou lokalitu místa výkonu práce v sídle firmy, dobrou kávu a příjemné pracovní prostředí ve firmě rodinného typu.

Kontakt: Jana Holoubková, tel. 602 731 015 (volat 8-16 hod.), e-mail: holoubkova@slemrspedition.com

Požadavky na uchazeče

Práce s PC, Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Název společnosti:
Slemr Spedition s.r.o.
Telefon:
602 731 015
Odpovědná osoba:
Jana Holoubková
Reference:
67005704