Strážný / dozorce ve služebním poměru (M+Ž) Bečov

Plat:
31970 - 34800 Kč
Město:
Bečov
Okres:
Most
Počet míst:
10

Popis pozice

STRÁŽNÝ / DOZORCE VE SLUŽEBNÍM POMĚRU (M+Ž)

POŽADUJEME:

- státní občanství ČR

- výpis z RT

- velmi dobrý zdravotní stav, psychická a fyzická způsobilost

Po uplynutí 3 let možnost změny služebního poměru na dobu neurčitou.

Po absolvování kurzu ZOP A - 3 měsíce mzda 34800,-Kč

Zaměstnanecké výhody:

- podnikové stravování

- dovolená navíc

- FKSP - příspěvěk na dovolenou

- bezúročné půjčky

HLÁSIT SE: první kontakt - zaslat životopis mailem, Suchá Ilona, Alena Žáčiková tel: 476 143 221, 476 143 220. Email: isucha@vez.bel.justice.cz, azacikova@vez.bel.justice.cz

Název společnosti:
Vězeňská služba České republiky
Telefon:
476 143 221
Odpovědná osoba:
Ilona Suchá
Reference:
67048321