Zahradník/ice Dobrá Voda u Českých Budějovic

Plat:
23510 - 30000 Kč
Město:
Dobrá Voda u Českých Budějovic
Okres:
České Budějovice
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Požadavky:

- vzdělání minimálně střední s výučním listem v oboru podmínkou

- praxe v oboru podmínkou

- zkušenosti s údržbou interiérových květin velkou výhodou

- řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

- manuální zručnost, samostatnost, flexibilita, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení.

Úvazek plný, možná také spolupráce v rámci dohody o provedení práce nebo dohody o pracovní činnosti

Pracovní doba: jednosměnný pracovní režim od pondělí do pátku; pracovní doba 7:00 – 15:30 hodin.

Plat: 23.510 Kč/měsíc + možnost osobního příplatku po zkušební době; po zapracování možný plat až cca 30.000 Kč.

V případě DPP nebo DPČ 150 Kč/hod.

Benefity: obědy plně hrazené zaměstnavatelem; 5 týdnů dovolené; příspěvek na penzijní připojištění; dětská skupina pro děti zaměstnanců ve věku od 1 roku do zahájení povinné školní docházky s provozní dobou od 6:00 do 19:30 každý pracovní den; několik společenských akcí v průběhu roku.

Nástup: ihned případně dle dohody.

Kontakt: vedoucí personálního úseku Mgr. Jakub Růžička, MSc.– tel.: 775 724 267.

Přihláška do výběrového řízení: rádi Vás poznáme osobně, proto životopisy doručujte osobně po předchozí telefonické domluvě s vedoucím personálního úseku Mgr. Jakubem Růžičkou, MSc.

Název společnosti:
Domov pro seniory Dobrá Voda
Telefon:
775 724 267
Odpovědná osoba:
Jakub Růžička
Reference:
67048212