Úklid restaurace, mytí nádobí, pomocné práce Zlín

Plat:
145 - 165 Kč
Město:
Zlín
Okres:
Zlín
Počet míst:
1
Hodin týdně:
30

Popis pozice

NÁPLŇ PRÁCE:

- mytí nádobí

- úklid restaurace

- čištění zeleniny a brambor

PRACOVNÍ DOBA :

- lichý týden UT, ST, ČT 8.00 - cca 18. 00 hod.

- sudý týden PÁ, SO, NE 8.00 - cca 18.00 hod.

konec pracovní doby záleží na počtu akcí, svateb a apod.

NABÍZÍME :

- výborné obědy, osvěžující nápoje a skvělou kávu ZDARMA

- po 1. odpracovaném roce - týden dovolené navíc

- příspěvek na penzijní připojištění

- každoroční navýšení mzdy

- dlouhodobou spolupráci

- práci v přátelském kolektivu

POŽADUJEME :

- pozitivní vztah k práci

- smysl pro pořádek

Název společnosti:
Staněk Petr
Telefon:
+420774481381
Odpovědná osoba:
Petr Staněk
Reference:
67047888