Úklid administrativní budovy i výrobní části Otrokovice

Plat:
18500 - 21000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Otrokovice
Okres:
Zlín
Počet míst:
1
Hodin týdně:
30

Popis pozice

Hledáme pracovníka úklidu na odpolední směnu denně Po-Pá - časově dle domluvy, volné víkendy jedná se o úklid kancelářškých prostor, šaten, soc.zázemí a WC. Praxe výhodou,zkušenosti s úklidem ve větších firmách nutné!

Příspěvek na dopravu,

Požadujeme trestní bezúhonnost a spolehlivost, ochotu spolupracovat, Vše dle domluvy. Nástup nejlépe ihned.

Kontaktujete nejprve pouze telefonicky, nebo emailem.

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 8:30 - 17:00.

Název společnosti:
NOKIKA s.r.o.
Telefon:
739 221 355
Odpovědná osoba:
Lucie Červinková
Reference:
67048254