Vrátný / vrátná (pro OZP) Jihlava

Plat:
9450 - 9450 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Jihlava
Okres:
Jihlava
Počet míst:
3
Hodin týdně:
20

Popis pozice

Osobní individuální plánování směn.

Práce ve stabilní firmě na dobu určitou s možností prodloužení.

Jedná se o fyzicky nenáročnou práci na vrátnici s občasnými pochůzkami na zkrácený úvazek 20 hod./týdně pro osoby s OZP.

Náplň práce:

Pracovník/ce vrátnice provádí občasnou pochůzkovou pečlivou kontrolu objektu.

Evidence zaparkovaných vozidel na parkovišti podle firem (kamiony, firemní auta, dodávky a nákladní auta), zapisuje se do knihy.

Kontrola EPS - elektrický požární systém.

Kontrola EZS - elektrický zabezpečovací systém.

Výdej firemních klíčů na vrátnici.

Noční směny od 18:00 - 6:00 hodin.

Na směnách se lze individuálně domluvit.

Požadujeme:

Min. věk 18 let.

Doložení výpisu z RT.

Příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu.

Řidičský průkaz skup. B (stane se, že někdo špatně zaparkuje firemní auto, tak aby vrátný/á mohl-a přeparkovat).

Praxe v oborou výhodou.

MHD zastávka "Obalovna" se nachází 200 m od místa pracoviště.

Nástup ihned nebo dle domluvy.

Prosíme NECHODIT na místo pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.

Prvotní kontakt e-mailem nebo telefonicky ( PO, ST, ČT, PÁ od 8:00-15:00 hod. a v ÚT od 8:00-13:00 hodin).

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
M&M Object Security s.r.o.
Telefon:
605 599 731
Odpovědná osoba:
Andrea Vaněrová
Reference:
67048433