*Skladník/ice modelů - Štěpánov nad Svratkou Štěpánov nad Svratkou

Plat:
30000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Štěpánov nad Svratkou
Okres:
Žďár nad Sázavou
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Nejprve prosíme o telefonický nebo e-mailový kontakt

Požadujeme: řidičské oprávnění sk. C + kartu řidiče, VZV. Pouze ranní směna.

Ke mzdě nabízíme: náborový příspěvek 30 000 Kč, příspěvek na dopravu až 2000 Kč, stravné (100 Kč/den), 5 týdnů dovolené, věrnostní bonusy a odměnu za doporučení nového kolegy, stravování v areálu firmy, příspěvky na volnočasové aktivity a firemní akce

První kontakt: e-mailem: lenka.havlikova@zelezarny.cz nebo telefonicky 8-15,00: 566 591 129

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Jiné

Název společnosti:
Železárny Štěpánov, spol. s r.o.
Telefon:
566 591 129
Odpovědná osoba:
Lenka Havlíková
Reference:
67049200