*agronom (-KA) - Měřín Měřín

Plat:
40000 Kč
Město:
Měřín
Okres:
Žďár nad Sázavou
Počet míst:
1

Popis pozice

Odpovědnost za rostlinnou výrobu

Udržování mechanizace v provozuschopném stavu

SŠ vzdělání daného zaměření, praxe v oboru výhodou

Spolehlivost, uživatelská znalost portálu farmáře (LPIS)

Zkušenosti s vedením evidencí hnojení, chemie výhodou

Řidič.průkaz sk.B, organizační schopnosti, v sezóně práce přesčas, příp víkendy

Nástup možný ihned

Zaměstnanecké výhody8): Zvýhodněné stravování, příspěvek na penzijní/životní pojištění, odměny při životních a pracovních výročích, zaměstnanecké půjčky, služební automobil

První kontakt emailem nebo telefonicky.

Název společnosti:
AGRO - Měřín, a.s.
Telefon:
602 842 566
Odpovědná osoba:
N. Lukaštíková
Reference:
66998803