*Terénní pracovník v sociálních službách (pečovatel/ka) Žďár nad Sázavou

Plat:
21900 - 28470 Kč
Město:
Žďár nad Sázavou
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Na dobu neurčitou - nástup možný ihned;

Na dobu určitou (bez Kurzu PSS) - na 1,5 roku;

Náplň práce:

- péče o klienty v jejich přirozeném prostředí

- pracovník v sociálních službách svoji práci provádí dle pokynů svého vedoucího pracovníka, rozpisu péče a metodických postupů

- jednoduché vedení dokumentace

- individuální plánování

- účast na poradách týmu, medického vedení a supervizí

Požadujeme:

- empatii a respekt, flexibilitu, vstřícnost a ochotu učit se novým věcem

- schopnost práce v týmu

- ochotu pracovat v nepravidelně rozvržené pracovní době

- bezúhonnost, věk nad 18 let, zdravotní způsobilost

- dokončené základní vzdělání

- aktivní řidič, vlastní vůz podmínkou (cestovní náklady se hradí dle aktuálních vyhlášek)

Praxe vítaná ale není podmínkou (rádi zaučíme)

Výhodou kvalifikační kurz pracovníka v sociální službách (150 hodin) nebo střední odborné vzdělání v oboru ošetřovatel/ka

Nabízíme:

- pružnou pracovní dobu

- jistotu pracovního poměru ve stabilní organizaci

- příjemný a přátelský pracovní kolektiv a vstřícný přístup vedení

- smysluplnou práci

- metodické vedení a supervize

- nástupní plat odpovídající pozici pracovníka v sociálních službách

- osobní ohodnocení / odměny

Nástup: možný ihned (dle dohody)

Další benefity: stravenkový paušál, možnost osobního rozvoje, firemní akce, sickdays, 5 týdnů dovolené, individuální rozvržení pracovní doby, bonusy/prémie

První kontakt e-mailem nebo telefonicky PO - PÁ 8:00 - 16:00

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
VAŠE sociální služby s.r.o.
Telefon:
601 152 605
Odpovědná osoba:
Adéla Vařečková
Reference:
67034247