Pracovníci ostrahy, strážní Plzeň

Plat:
116.1 - 116.1 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Plzeň
Okres:
Plzeň
Počet míst:
1
Hodin týdně:
20

Popis pozice

Nabízíme zaměstnání na hlavní pracovní poměr

- zkrácený úvazek cca 100 hod. měsíčně

- 12 hod. převážně noční směny

- pracovní místa vhodná pro OZP.

- vznik pracovního poměru: květen 2024

- pracoviště Plzeň

- náplň práce: práce na vrátnici, vedení evidence a kontrola objektu

- požadujeme odpovědný přístup k plnění pracovních povinností, certifikát "strážného" (možno dodělat při nástupu do zaměstnání)

V případě zájmu o nabízenou pozici, prosím o kontaktování na tel č. 608 339 381, nebo na mailovou adresu info@zcba.cz.

Název společnosti:
Západočeská bezpečnostní agentura s.r.o.
Telefon:
608 339 381
Odpovědná osoba:
Ing. Pavel Klenovský
Reference:
67047914