Mechanik, opravář, autoelektrikář Kroměříž

Plat:
165 Kč
Město:
Kroměříž
Okres:
Kroměříž
Počet míst:
3
Hodin týdně:
40

Popis pozice

pracoviště Kroměříž

- Požadujeme: vyučení v oboru opravář, automechanik, elektrikář a podobné opravárenské obory, znalost a oprava autobusů nebo nákladních vozidel, řidičské oprávnění min. sk. B, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, týmová práce

- Nabízíme: PD Po- Pá, HM + osobní ohodnocení, příspěvek na stravování, příspěvek na PP a ŽP, týden dovolené navíc, příspěvek na týdenní lázeňský pobyt

- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: jana.hlavacova@zgroupbus.cz

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
Z-Group bus a.s.
Telefon:
602 517 150
Odpovědná osoba:
Jana Hlaváčová
Reference:
66829484