Řidič MKD - Španělsko, Portugalsko Kroměříž

Plat:
38000 Kč
Město:
Kroměříž
Okres:
Kroměříž
Počet míst:
4
Hodin týdně:
40

Popis pozice

PRACOVIŠTĚ Vážany

- mezinárodní kamionová doprava Španělsko, Portugalsko

- ŘP sk. C + E, profesní průkaz, digitální karta řidiče, nástup možný ihned

- kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod. pan Pražák nebo pan Sas), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: milan@ywettecamion.cz

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče, Jiné

Název společnosti:
YWETTE CAMION 2000, spol. s r.o.
Telefon:
602 722 333
Odpovědná osoba:
Milan Pražák
Reference:
66954956