Pomocný/á kuchař/ka Doksy

Plat:
20230 - 21230 Kč
Město:
Doksy
Okres:
Česká Lípa
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Požadujeme: pomoc při přípravě pokrmů, mytí provozního zařízení a nádobí, dodržování HACCP, dodržování hygienických zásad, dodržování čistoty na pracovišti, aktivní přístup, samostatnost

Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení, dobrý pracovní kolektiv, podporu dalšího vzdělávání, nárok na 25 dní placené dovolené, podnikové stravování (dotované obědy)

Pracovní poměr na dobu určitou od 1.5.2024 - 30.6.2024 - zástup za nemoc.

První kontakt telefonicky nebo emailem.

Název společnosti:
Sociální služby města Doksy, příspěvková organizace
Telefon:
487 872 485, 725 771
Odpovědná osoba:
Monika Rathovská
Reference:
67048502