Kontrolor/ka kvality Hranice

Plat:
30000 - 35000 Kč
Město:
Hranice
Okres:
Přerov
Počet míst:
1

Popis pozice

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:

provádění technické kontroly ve všech fázích výroby - vstupní/výstupní, mezioperační; rozhodování o statusu přejímaných dodávek; řízení skladu neshodných výrobků (izolátoru); zavádění a kontrola nápravných opatření; podpora činností v rámci oddělení kvality

Požadujeme:

SOU nebo SŠ (výhodou - technický směr), znalost práce se základními měřícími prostředky, práce na PC, pečlivost, samostatnost, spolehlivost a odpovědnost, výhodou - praxe ve výrobní společnosti

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Veroniky Vilímcové:

- zasláním životopisu (CV) na e-mail: veronika.vilimcova@united-polymers.cz;

- telefonicky na čísle 581 699 535;

- osobně na adrese místa výkonu práce

Název společnosti:
United Polymers, s.r.o.
Telefon:
581699535
Odpovědná osoba:
Veronika Vilímcová
Reference:
67049045