Údržbáři galvanovny Aš

Plat:
160 - 190 Kč
Okres:
Cheb
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Místo výkonu práce: Saská 1800/22, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Možno i na dohodu o provedení práce. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení: 160,- Kč/hod až 190,- Kč/hod. Pracovní doba: 6:00-14:00 h nebo 7:00-15:00 h (dle dohody). Požadujeme: praxe v oblasti zámečnictví, svářečství (elektrikářské práce výhodou), samostatnost, spolehlivost, obsluha VZV výhodou. Nabízíme: po záuční době výkonnostní prémie, osobní ohodnocení. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat každý všední den 7:00-14:00 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (Po-Čt 7:00-15:00 h).

Název společnosti:
Ašská galvanovna, s.r.o.
Telefon:
354525791
Odpovědná osoba:
Lenka Smutná
Reference:
67049061